Grawer na długopisach - Druk UV Kraków | Dagro

Grawer na długopisach

W naszych usługach znajdziecie Państwo grawer na długopisach. Grawerujemy na długopisach metalowych, aluminiowych, powlekanych oraz drewnianych. Posiadamy lasery ND:Yag oraz CO2.

Długopisy są nieodłącznym gadżetem reklamowym. Nawet w dobie komputeryzacji długopisy są zawsze dobrym prezentem dla naszych klientów. Długopisy rozdajemy na targach, na spotkaniach biznesowych, na eventach czy u siebie w firmie. Długopisem podpisujemy umowy, faktury, pisma. Niewątpliwie długopisy pozostaną jeszcze przez długie lata w branży reklamowej.

Grawer na długopisach

Grawer na długopisach niewątpliwie jest bardzo trwałym sposobem zdobienia. Nigdy nie ulegnie on zmyciu czy starciu. Dodatkowo istnieje możliwość spersonalizowania długopisu imieniem i nazwiskiem osoby obdarowywanej. Tego typu grawer na długopisie czyni go wyjątkowym, a wręcz ekskluzywnym. Właściciel takiego długopisu na pewno na długo nie będzie się chciał z nim rozstać i będzie go prezentował dumnie przy podpisywaniu różnych papierów, prezentując jednocześnie logo naszej firmy.