DRUK UV Kraków

Na tej stronie zamierzamy przedstawić Państwu Druk UV który jest usługą wykonywaną przez naszą firmę na sprzęcie wysokiej klasy. W swojej ofercie posiadamy jedną z najlepszych i najszybszych na rynku drukarek UV którą wykonasz u nas nadruki UV na gadżetach reklamowych i nie tylko. Jest to drukarka LEF-300 firmy Roland

 

DRUK UV

Zalety

Druk UV został stworzony aby wykonywać nadruki w pełnym kolorze na praktycznie każdym podłożu. Godnym uwagi jest fakt iż technologia umożliwia nadruk na materiałach które stanowią pewien problem klasycznymi technikami jak sitodruk czy tampondruk.

 

Przede wszystkim nadruki UV to wydruki cyfrowe bezpośrednie w wysokiej rozdzielczości farbami utwardzanymi promieniami UV (C,M,Y,K + biały+lakier). Nadruki UV cechują się zachowaniem intensywnych kolorów oraz przyczepnością do podłoża.

Godnym uwagi jest także fakt, że pole nadruku jakie możemy zadrukować wynosi 770x330mm natomiast wysokość przedmiotu nie może przekraczać 100mm.

Nasza Technologia

 

Posiadana przez nas maszyna pozwala drukować na różnorodnej gamie materiałów takich jak PET, ABS i poliwęglan, oraz materiały miękkie, takie jak TPU, i skóra. Jesteśmy w stanie pomieścić na stole elementy do 100 mm wysokości na których wykonujemy druk UV. Po trzecie możliwości druku UV są praktycznie nieograniczone. Najistotniejsze jest że ten rodzaj nadruku jest odporny na działanie promieni słonecznych UV, na warunki atmosferycznych i wiele innych czynników. Ważnym aspektem tej metody wydruku jest to że wykorzystuje się tusze polimerowe (w naszym przypadku są to tusze Roland ECO-UV) natomiast wydruk utrwala się światłem UV co rozpoczyna cały proces polimeryzacji nadruku. 

DRUK UV

Realizacje

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do nas lub zadzwoń ! Twoje zamówienie obsłużymy najszybciej jak to możliwe. 

O NAS

Firma DAGRO istnieje na polskim rynku od ponad 25 lat. Przez ted długi okres czasu staliśmy się ekspertami w dziedzinie nadruków reklamowych oraz grawerowania laserowego. Stale doskonalimy naszą ofertę i dostosowujemy się do zmieniających wymagań rynku, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług.