Praca - Dagro Kraków

sitodruk praca

Obowiązki:

  • Przygotowywanie maszyn sitodrukowych do produkcji, w tym ustawianie matryc, form i kolorów.
  • Wykonywanie sitodruku na różnych podłożach, takich jak tkaniny, szkło, metal, plastik, papier itp.
  • Monitorowanie procesu druku, kontrola jakości wydruku i w razie potrzeby dokonywanie korekt.
  • Utrzymywanie maszyn sitodrukowych w dobrym stanie, regularna konserwacja i czyszczenie.
  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Współpraca z zespołem produkcyjnym i kierownictwem w celu osiągnięcia założonych celów produkcyjnych.

Stanowisko: Sitodrukarz/Sitodrukarka

Poszukujemy doświadczonego sitodrukarza/sitodrukarki, który/a dołączy do naszego zespołu w drukarni specjalizującej się w produkcji różnorodnych artykułów z wykorzystaniem techniki sitodruku. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację zadań produkcyjnych związanych z drukiem na różnych podłożach, dbanie o jakość wydruku oraz utrzymanie i konserwację maszyn i urządzeń sitodrukowych.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku sitodrukarza/sitodrukarki w zakładzie produkcyjnym.
  • Znajomość technik sitodruku, w tym przygotowywanie matryc i form sitodrukowych.
  • Umiejętność doboru odpowiednich farb i mieszania kolorów.
  • Znajomość różnych rodzajów podłoży i materiałów używanych w sitodruku.
  • Doświadczenie w obsłudze i konserwacji maszyn sitodrukowych.
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.
  • Dokładność, precyzja i dbałość o szczegóły.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony zespołu.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w dziedzinie sitodruku.

Miejsce pracy: Kraków

Jeśli jesteś odpowiednią osobą do tego stanowiska, prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na nasz adres biuro@dagro.pl l. W temacie wiadomości prosimy wpisać „Aplikacja na stanowisko Sitodrukarza/Sitodrukarki