NADRUKI NA KOSZULKACH

Nadruki na koszulkach wykonujemy różnymi technikami jest to nadruk bezpośredni na koszulkach . Mając duże doświadczenie ponieważ robimy to już od ponad 20 lat nadruki wykonujemy bezpośrednio na koszulkach albo termo transferem. Wielu klientów drukuje u nas bezpośrednio na wykrojach krawieckich wtedy w efekcie końcowym powstają koszulki reklamowe z nadrukiem. Wykonujemy również  nadruki na torbach.

Nadruki na koszulkach

Oferta

SITODRUK

TERMOTRANSFER

HAFT KOMPUTEROWY

Nasza Technologia

 

Bezpośredni nadruk na koszulki techniką sitodruku jest najtrwalszą formą znakowania koszulek. Tą metodę polecamy jeżeli zależy Państwu na bardzo trwałym nadruku. Technika ta jest techniką wymagającą dużo miejsca, tzn urządzenie (karuzela) po rozłożeniu zajmuje duży obszar na hali produkcyjnej. Dzięki licznym realizacją zapewniamy bardzo wysoką jakoś nadruków popartą wieloletnim doświadczeniem naszych drukarzy.

Koszulki z nadrukiem na zamówienie. Zapraszamy do kontaktu.

Nadruki na koszulI

Realizacje

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do nas lub zadzwoń ! Twoje zamówienie obsłużymy najszybciej jak to możliwe. 

O NAS

Firma DAGRO istnieje na polskim rynku od ponad 25 lat. Przez ted długi okres czasu staliśmy się ekspertami w dziedzinie nadruków reklamowych oraz grawerowania laserowego. Stale doskonalimy naszą ofertę i dostosowujemy się do zmieniających wymagań rynku, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług.