NADRUKI REKLAMOWE

Nadruki reklamowe wykonujemy już od ponad 25 lat! Specjalizujemy się głównie w sitodruku oraz nadrukach reklamowych laserem. 

Nadruki reklamowe

Nasza oferta

Nadruki sitem

Nadruk sitem jest jedną z możliwości drukowania na artykułach reklamowych. Metoda ta pozwala na nadruk na większych powierzchniach zarówno płaskich jak i okrągłych. Nadruk tą metodą daje lepszy efekt niż tampondruk.  Dzięki wielokolorowej sitodrukarce możemy w łatwy, szybki i bardziej precyzyjny sposób drukować w czterech i sześciu kolorach.

 

Nadruki 360°

Posiadamy sitodrukarkę, która umożliwia drukowanie na około (360°) na długopisach, ołówkach, bidonach, butelkach i podobnych gadżetach reklamowych. Dzięki tej metodzie można uzyskać bardzo efektowne gadżety reklamowe. Nadruki mogą być jedno- lub wielokolorowe.

Grawerton

Wykonujmy grawer przy użyciu laser ND:Yag, który służy do grawerowania na metalu i powierzchniach powlekanych. Grawerowanie laserowe przy użyciu lasera CO2 umożliwia wykonanie przepięknych motywów na drewnie, plexi, gumie, szkle, kamieniu itp.

Sublimacja

Druk sublimacyjny jest techniką nadruku wykorzystującą zjawisko sublimacji. Nadruk wykonywany jest specjalnymi atramentami na papierze transferowym. Następnie za pomocą prasy transferowej można przenieść nadruk na wybraną powierzchnię. Dzięki tej metodzie wykonuje się nadruki na specjalnych kubkach porcelitowych, blachach aluminiowych, tkaninach poliestrowych.

Trawienie

Trawienie jest kolejną metodą znakowania. Proces ten polega na elektrolitycznym trawieniu w artykułach metalowych. Zaletą tej metody jest możliwość otrzymania bardzo trwałego oznakowania. Dodatkowo istnieje możliwość zapuszczenia wytrawionych elementów różnymi kolorami. Dzięki takiemu połączeniu możemy uzyskać bardzo efektowne logo wielokolorowe.

Haft komputerowy

Haft komputerowy to nowoczesna technika zdobienia materiałów, która znalazła swoje zastosowanie również w reklamie. Haftować można na różnego typu materiałach. Jest to najbardziej trwały i elegancki sposób zdobienia i znaczenia materiałów. Różnorodność kolorystyczna nici dostępnych na rynku pozwoli wyhaftować nawet najbardziej skomplikowane logo Twojej firmy. 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do nas lub zadzwoń ! Twoje zamówienie obsłużymy najszybciej jak to możliwe. 

O NAS

Firma DAGRO istnieje na polskim rynku od ponad 25 lat. Przez ted długi okres czasu staliśmy się ekspertami w dziedzinie nadruków reklamowych oraz grawerowania laserowego. Stale doskonalimy naszą ofertę i dostosowujemy się do zmieniających wymagań rynku, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług.