TERMOTRANSFER NA ODZIEŻY

Termotransfer to technika nadruku polegająca na termicznym wgrzaniu w materiał wcześniej przygotowanej grafiki, logo lub tekstu. Dzięku termotransferomi mamy możliwość ozdobienia różnego rodzaju tekstylów nawet bardzo skomplikowanymi i wielokolorowymi nadrukami.

TERMOTRANSFER

Zalety

Takiego typu pełnokolorowe nadruki można stosować na różnych podłożach. Grafikę, którą chcemy przenieść na materiał drukujemy na specjalnym papierze transferowym i następnie przy użyciu prasy termicznej, przenosimy nadruk na wybrany produkt.

 

Termonadruk pozwala na wykonanie niewielkiej ilości kopii, podczas gdy nadruk sitem niewielkich ilości staje się kosztowny (wtedy cena przygotowania sita zazwyczaj przewyższa cenę nadruku), termonadruk jest idealną techniką.

Termotransfer na odzieży od jakiegoś czasu wykonujemy w technice full color. Jesteśmy w stanie przenieść na odzież dowolną grafikę z zachowaniem jakiości i trwałości nadruku.

Nasza Technologia

 

Oprócz nadruków na wszelkiego rodzaju materiałach tj. Koszulki i czapki, termonadruk jest też idealny do nadruków na podkładkach pod myszy, puzzlach, tworzywach sztucznzch, drewnie, skórye, ceramice i szkłe.

Nadruki metodą termotransferową pozwalają na przeniesienie dowolnej grafiki na odzież reklamową. Metodą tą znakujemy kurtki, spodnie oraz koszulki.

TERMOTRANSFER

Realizacje

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do nas lub zadzwoń ! Twoje zamówienie obsłużymy najszybciej jak to możliwe. 

O NAS

Firma DAGRO istnieje na polskim rynku od ponad 25 lat. Przez ted długi okres czasu staliśmy się ekspertami w dziedzinie nadruków reklamowych oraz grawerowania laserowego. Stale doskonalimy naszą ofertę i dostosowujemy się do zmieniających wymagań rynku, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług.