Grawerowanie laserowe | Kraków

GRAWEROWANIE LASEROWE

Grawerowanie laserowe jest bardzo precyzyjnym procesem, który pozwala na uzyskanie bardzo trwałych i estetycznych wzorów. Jest to także bardzo szybki proces z uwagi na to umożliwia wykonanie grawerunku w krótkim czasie. Proces grawerowania laserowego polega na skierowaniu wiązki lasera na powierzchnię materiału, który ma zostać poddany obróbce. Laser usuwa materiał poprzez spalenie go w miejscach, gdzie ma powstać wzór lub tekst. Przy odpowiednim dobraniu parametrów lasera, można uzyskać bardzo precyzyjne i czyste grawerowanie. W odróżnieniu od nadruku grawerowanie laserem jest trwałe- nigdy nie ulegnie wytarciu czy zniszczeniu.

GRAWEROWANIE LASEROWE

Oferta

Które materiały można znakować laserowo?

  • Metale: stal szlachetna, aluminium, złoto, srebro, tytan, brąz, platyna, miedź.
  • Tworzywa sztuczne: ABS, poliwęglan, poliamid, PMM, tworzywa sztuczne z dodatkami uszlachetniającymi.
  • Folie and opakowania
  • Laminaty

 

GRAWEROWANIE / ZNAKOWANIE LASEREM

Laser CO2 służy przede wszystkim do grawerowania i/lub znakowania laserem na różnych artykułach reklamowych, które nie są wykonane z czystej stali.

CIĘCIE

Wycinamy elementy o dowolnym kształcie (litery, znaki, logo, szablony itp.) w plexi (do grubości 10 mm), kartonie (do 1 mm) i na wielu innych materiałach.

PIECZĄTKI

Wytwarzamy pieczątki technologią laserową, wypalając je w specjalnej gumie. Projekt może zawierać dowolne znaki graficzne.

CENY wycinania, wykonanie zegarów oraz pieczątkek ustalamy indywidualnie w zależność od wielość oraz stopnia skomplikowania. W ranie pytań skontaktuj się z naszymi pracownikami.

Grawer na metalu