Nadruk na torbach - Druk UV Kraków | Dagro

Nadruk na torbach

Nadruki na torbach i workach są bardzo popularną metodą kampanii marketingowych. Torba czy worek są widoczne. Pokazujemy je na ulicy, chodzimy z nimi na zakupy. Torby obecne są wszędzie. Torby materiałowe nabrały na znaczeniu po wprowadzeniu ustawy odnośnie odpłatności za reklamówki jednorazowe. Nasze społeczeństwo staje się pro-środowiskowe. I bardzo dobrze!

Nadruki na torbach

Najbardziej popularne są torby bawełniane i ekologiczne – wpisują się one idealnie w styl obecnych trendów – eko i zdrowie.

Oprócz bwełanianych toreb mamy torby poliestrowe, torby non-woven, torby z juty – wybór jest ogromny. Dodatkowo kolorystyka i wzornictwo proponowanych toreb na rynku jest ogromna. Istnieje możliwość łatwego i szybkiego dobrania odpowiedniej dla siebie i swojego biznesu torby.

Worki zarówno bawełaniane jak i poliestrowe przeżywją obecnie ogromny boom. Jakość, wzronictwo, kolorystyka i rodzaje materiału są przeróżne. Wśród ofert importerów można znaleść zarówno tańsze worki jak również worki wysokiej jakości.

Nadruki na torbach oraz nadruki na workach, podobnie jak na koszulkach, wykonywane są przy użyciu kilku metod:

  1. Nadruk na torbach bezpośredni z sita
  2. Nadruk na torbach termotransferowy
  3. Sublimacyjny nadruk na torbach
  4. Nadruk na torbach flex
  5. Nadruk na torbach flok
  6. Haft na torbach

Wszelkie opisy poszczególnych rodzajów nadruków znajdują się tym artykule: LINK.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, zachęcamy Państwa do kontaktu.

torba_maraton_2 Nadruk na koszulkach Dagro II Odblaskowy worek Torba na zakupy z jutyWorek bawełaniany natur Biało-czerwona torba na zakupy z długimi uszami Torba na zakupy zielonaWorek dwukolorowy Torba na zakupy niebieska