Kalendarze wizytówką firmy - przegląd - Druk UV Kraków | Dagro

Kalendarze wizytówką firmy – przegląd

Wielkimi krokami zbliżamy się do przywitania Nowego Roku. Wielu z nas wraz z Nowym Rokiem rozpoczyna okres zmian. Lista postanowień może być długa, a spełnienie wszystkich nie raz okazuję się bardzo trudne. Wraz ze zbliżającym się końcem roku zaczynamy myśleć o kalendarzach, które nie raz są ważnym elementem przy planowaniu spotkań, ustalaniu pracy swojej i innych. Jednak ich funkcja nie kończy się na tym. Kalendarze są bardzo fajnym podarunkiem dla klientów, pracowników oraz partnerów biznesowych. Nie tylko spełniają swoją funkcję pierwotną odliczając czas czy organizując zajęcia, nie tylko są zwykłym gadżet reklamowy, kalendarze z logo firmy mogą posłużyć jako wizytówka firmy.

Kalendarze występują w rożnych wersjach. Spotykamy kalendarze plakatowe, trójdzielne, jednodzielne, biurkowe czy książkowe. Mogą być wykonane ze skóry, skóry ekologicznej, z tworzywa, skóropodobne, papierowe czy z bardzo modnego w tym sezonie filcu. Każdy z modeli może być wizytówką naszej firmy, która poźniej będzie towarzyszyła pracownikowi bądź klientowi przez cały rok.

Najbardziej typowymi znakowaniami na kalendarzch jest:

  • tłoczenie, które wykonuje się na etapie produkcji kalendarzy
  • grawerowanie, które jest idealną techniką jeśli chcemy spersonalizować nasze kalendarze np. umieścić na każdym inne imię i nazwisko
  • nadruk sitem, jeśli chcemy nanieść na kalendarze wielokolorowe logo naszej firmy. Personalizacja przy użyciu techniki sitodruku jest możliwia ale kosztowna. W tej sytuacja zazwyczaj polecamy grawerowanie laserowe.