Nadruk na długopisach - Druk UV Kraków | Dagro

Nadruk na długopisach

Nadruki na długopisach są najbardziej popularnym sposobem reklamowania swojej firmy. Dzięki nadrukowi możemy zaprezentować naszą firmę w pełnej gamie kolorystycznej. Jeżeli zależy nam na utrwaleniu w pamięci logo naszej firmy, niewątpliwie nadruk na długopisach będzie najbardziej odpowiedni. Dzięki tej metodzie możemy zaprezentować logo i nazwę w kolorach naszej firmy.

Nadruk na długopisach

Wykonujemy nadruk na długopisach zarówno plastikowych jak i metalowych oraz powlekanych. Niektóre długopisy plastikowe wymagają specjalnej aktywacji, aby farba się nie zdrapywała. Natomiast długopisy metalowe muszą zostać wydrukowane specjalną farbą, która schnie 72h. Ważne jest, aby w tym czasie nie „podrapać” nadruku.

Wykonujemy nadruki na długopisach metodą tampondruku. Posiadamy tamponiarki przystosowane do nadruku 4 kolorów. Dodatkowo posiadamy sitodrukarkę, która umożliwia nadruk naokoło długopisu czy ołówka. Daje to bardzo ciekawe wrażenie i czyni długopis bardziej efektownym.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą nadruków na długopisach. W razie pytań prosimy pisać. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy ofertę cenową.

nadruk na dlugopisach      Nadruki na długopisach