Remadays 2017 za nami - Druk UV Kraków | Dagro

Remadays 2017 za nami

Remadays 2017 za nami!

Dla mnie Remadays jest jak nowy rok. Od tego dnia zaczyna się nowy sezon w branży reklamowej. Większość agencji reklamowych prezentuje nowy katalog, nowe cenniki. To jest też moment, kiedy prezentowane są wszystkie nowości.

Targi jak co roku cieszyły się dużą popularnością. Na sam wjazd na parking poświęciliśmy 30 minut, całe szczęście targi odbywają się w Nadarzynie i nie trzeba krążyć po Warszawie. Po takim dniu „spacerku” należy się kolejne kilka dni odpoczynku 🙂 Ale jak tu odpoczywać, jak głowa zrobiła się pełna nowych pomysłów.

W tym roku na targach naszym celem było pozbieranie aktualnych katalogów, nieco próbek, znalezieniem kilku firm z konkretnych branż (m.in. producentów balonów z nadrukami, producentów laminatów) oraz pooglądanie nowości.

A nowości były bardzo zaskakujące i ciekawe. Zaskakiwała w nich prostota wykonanie z dużym efektem WOW. Mnie szczególnie ujęło: camera blocker oraz mini promo lampa, która niezwykle pięknie prezentowała się w drewnianej skrzynce obok butelki wina.

antyhacker camera_blocke

Ale to jest tylko niewielka część gadżetów, która była prezentowana na targach Remadays. Niewątpliwie firmy starają się co roku nas zaskakiwać nowymi pomysłami, które z kolei pomagają zachęcić naszych klientów do promocji swojej firmy. Na naszym facebooku postaram się co jakiś czas wrzucić ciekawe gadżety, które niewątpliwie przykuwają uwagę.

A kto wie, może i w mojej głowie zrodził się pomysł na ciekawy gadżet reklamowy 🙂 O nim niewątpliwie powiadomię, jak tylko będę miała prototyp.