Skrzynka drewniana - Druk UV Kraków | Dagro

Skrzynka drewniana

Tym wpisem znowu chcę przywołać święta. Właśnie w okresie listopada mamy najwięcej zapytań o skrzynki drewniane. Również statystyki googla podpowiadają mi, że w tym okresie wzrasta ilość zapytań o skrzynki na wino. Dlatego postanowiłam właśnie teraz napisać ten artykuł.

Drewniana skrzynka z wygrawerowanym logo, a w środku butelka dobrego wina opatulona w sianko. Niby znany gadżet a jednak zawsze przyjemnie dostać coś takiego. Dla jednego z naszych klientów dołączyliśmy również liścik z podziękowaniami wydrukowany na ładnym papierze, zwinięty w rulonik i przewiązany różową wstążką. Dla innej firmy pobejcowaliśmy skrzynki w kolorze grafitowym- pod kolor logo firmy. Jest to kilka prostych trików, a efekt końcowy jest bardzo fajny i dadaje osobistego wydźwięku.

Możliwości przygotowania świątecznych upominków z wykorzystaniem skrzynek drewnianych jest bardzo wiele i tylko nasza wyobraźnia może nas tutaj ograniczać.

Najprostrza skrzynka czyli surowa skrzynka drewniana zasuwana z uchwytem z grubego sznurka jest chyba najbardziej popularnym gadżetem reklamowym. Cechuje ją prostota i elegancja. Ale skrzynki można również pobejcować i/lub polakierować. Dzięku temu możemy uzyskać dodatkowy efekt estetyczny. Równoczesne pobejcowanie i polakierowanie skrzynki nadają jej bardzo ekskluzywny wygląd. Tego typu skrzynki idealnie nadają się na ekskluzywne alkohole.

Wielkość skrzynki może być dowolna. W śrdoku skrzynki możemy też wykonać dowolną ilość przegródek. Do środka możemy włożyć sianko, które amortyzuje nasze produkty lub możemy wyciąć w specjalnej piance kształt produktu, który chcemy umieścić w skrzynce.

Oprócz alkoholi do skrzynek można dołączyć ciasteczka, czekolady, bombki choinkowe, kawę i wiele innych produktów. Skrzynka drewniana jest gadżetem, który nie może się znudzić. Jest on prosty a zarazem elegnacki. W dobie produktów ekologicznych będzie zawsze gadżetem trafionym.